محل تبلیغات شما

دفتر مشق ارزان

 

 

 

سایت فروشگاه ریحان با هدف توزیع گسترده تولیدات مجموعه چاپ و صحافی ریحان به تمام مناطق کشور و رسیدن دفاتر به دست مصرف کننده ی نهایی راه اندازی شد.

در این سایت تمامی تولیدات ریحان با قیمت مناسب و تخفیف های ویژه به صورت مستقیم به مصرف کننده ی نهایی فروخته می شود.

فاز اول سایت در حال حاضر شامل فروش انواع دفتر مشق تولید مجموعه چاپ و صحافی ریحان است که شامل 68 کد دفتر با طرح ها و مشخصات مختلف می باشد.

دفترهای تولیدی ریحان شامل انواع دفتر جلد طلقی چاپی و ساده، دفتر جلد گلاسه، دفتر وزیری و رحلی، دفتر جلد سلفونی و دفترچه یادداشت یک هشتم و یک شانزدهم می باشد.

دفاتر خطی به صورت 50 برگ، 80 برگ و 100 برگ؛ دفاتر رحلی به صورت 100 برگ و 160 برگ، دفاتر نقاشی 50 و 80 برگ و دفاتر زبان انگلیسی 50 و 80 برگ تولید شده اند که صحافی دفاتر به صورت چسبی، سیمی (فنر دوبل و فنرتک) می باشد.

برای استفاده از تخفیف های ارائه شده در خرید محصولات از سایت فروشگاه ریحان کافیست در این سایت ثبت نام نموده و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

تا دهم مرداد ماه نیز می توانید با خرید حداقل 50 هزار تومان از سایت، با وارد کردن کد تخفیف "opening" از 20 درصد تخفیف ویزه ی افتتاحیه بهره مند شوید.


چاپ سررسید 99 - سالنامه 1399 - سررسید 1399 - سررسید اختصاصی 99 دفتر ,دفاتر ,ریحان ,سایت ,تخفیف ,برگ ,به صورت ,80 برگ ,دفتر مشق ,برگ و ,می باشد ,سایت فروشگاه ریحانمنبع

دفتر مشق ارزان - خرید دفتر مشق - لوازم تحریر دخترانه

سررسید 98 - چاپ سررسید - سالنامه 98 - خرید سررسید 98 - سررسید اختصاصی - چاپ سالنامه 1398

سررسید 97 - چاپ سررسید 1397 اختصاصی - سالنامه 97 سالنامه ریحان

سررسید 96 آماده شد

چاپ سررسید 96 - واحد سالنامه ریحان

سررسید 96 - چاپ سررسید 96 - چاپ سررسید اختصاصی

سررسید 95 واحد سالنامه ریحان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پیشنهاد لباس فروش محصولات آرایشی و بهداشتی و مکمل های ورزشی داروخانه کیمیا هر چی که بخوای خرید و فروش سیگار الکتریکی اپ لینک خرید و فروش انواع ضایعات اهن در تهران همه چی موجوده دیجیتال زندگی زناشویی طراحی سایت | سارین وب